Комментарии +


 • Aysel Şahinru

  Tam 1 yıl önce saç ekimi için bilgi almak istediğimde “bazı kan tetkiklerimi” istediklerinde şaşırmıştım. Çünkü birçok klinikle görüşmüştüm ve hiçbiri benden böyle bir istekte bulunmamıştı. Tetkiklerimle birlikte görüşmeye gittiğimde saç ekime ihtiyacım olmadığını “plazma ve büyüme hormonu” ile problemin çözülebileceğini güzelce anlattılar. Tamamen ikna olmamıştım ama güven duymuştum. İyi ki de güvenmişim :) Para kazanmak için insanları kandırmayan dürüst ve gayet bilgili bir grup. Herkese içtenlikle tavsiye ederim.

 • Arif Şahinru

  Sosyal hayatıma geri dönmemi sağlayan güzel insanlar. İyi ki sizinle görüşüp saçlarımı sizde ektirmişim. Çok teşekkür ederim 🙏

 • Metehan Bozkurtru

  Uzun süren arayışım sonucunda karar verdiğim ve verdiğim karardan sonuna kadar memnun kaldığım bir merkez. Gerek transfer ve konaklamamda gerekse saç ekimi işlemimde en ufak bir sıkıntı yaşamadım. Başta Sercan bey olmak üzere Fit Esthetic ailesine çok teşekkür ediyorum. Sayelerinde 10 yaş gençleştim :)

 • Ömer faruk balcıru

  Bu gün sac ektirmemin 1.yılı gerek ektirme aşaması gerekse sonrasında her saat yanımda olduğunuz için tesekkur ediyorum. Evet değişim risk almaktir cesaret gerektirir ama bu değişiminde adresi iste tam olarak burasıdır!

 • Yusuf Şahinru

  Geçen yıl saç ekimi yaptırdığım ve herkese rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir klinik. Sercan hocamdan Allah razı olsun, hem çok güzel bir adam hem de işinin ehli.

 • Hakan Kurtuluşru

  7 Eylül 2019 da 2. Seans için geldiğim ve keşke ilk seansımı da burda yaptırsaydım dediğim yer. Çok profesyonel bir ekip. A’dan Z’ye en ufak bir sorumu dahi cevapsız bırakmadılar ve aynanın karşısına geçtiğim de yüzümün gülmesine vesile oldular. Sercan bey başta olmak üzere tüm ekibe sonsuz teşekkürler...

 • Erdoğan Derinru

  Hayırlı günler ben gerçekten çok çok çok memnun kaldım işçilik ve müşteriye güzel davranıyorlar